صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» تزریق ژل

تزریق ژل

ترکیبات پرکننده ( فيلر يا ژل ) برای صاف نمودن یا ازبین بردن چروکهای سطحی و چین های عمیق صورت بکار می رود. این ترکیبات در بیمارانی که خواهان جوانسازی پوست خود هستند جایگاه خوبی پیدا کرده  و موثر و بی خطر می باشد.

طیف گسترده ای از ژل ها در بازار وجود دارد ، ژل ها معمولاً به 2 نوع موقت و دائمی تقسیم می شوند. انواع موقت شامل کلاژن حیوانی ،  کلاژن انسانی ، هیالورونیک اسید ( Juvederm , Restylane , Perlene ) و انواع دائمی شامل هیدروکسی آپاتیت کلسیم ( Radiesse  ) و سیلیکون … می باشد. ژل های موقت بین 6 تا 9 ماه و ژل های دائم چندین سال ماندگاری دارند. نوع موقت بهتر از نوع دائم بوده و از عوارض کمتری برخوردار می باشد.  در سالهاي نه چندان دور کلاژن بخصوص انواع حيواني بکرات به اين منظور استفاده مي گرديد. ولي امروزه مواد ديگري که با تکنولوژي ساخت بيولوژيک و بدون استخراج از حيوانات به اين منظور بکار گرفته مي شوند. هيالورونيك اسيد جزو پروتئينهاي اصلي بافتهاي طبيعي زير پوست مي باشد و به همين دليل پس از تزريق در زير پوست ، بدن آن را جزو پروتئينهاي خودي به حساب می آورد.

 

کاربردهای ژل :

    کاهش چين و چروک صورت

    بزرگ کردن لب

    بزرگ کردن  گونه

    کاهش عمق خطوط اطراف لب ها

    کم عمق کردن فرورفتگي ها ( اسکارها )

    اصلاح غير قرينگي هاي صورت

    از بین بردن خط اخم (بين دو ابرو)

     از بین بردن چين هاي اطراف چشم

 

 

به طور کلی تزریق ژل روشی ایمن و با عوارض کمی برای جوانسازی پوست می باشد. در عده کمی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودي در محل تزريق، عفونت، آبسه و واکنش افزایش حساسيتی دیده می شود.  به طور مثال ميزان واکنش افزایش حساسيت در ژلهای از نوع  هيالورونيك اسيد 4 نفر در هر 1000 نفر افراد درمان شده با این نوع ژل مي باشد. واکنش افزایش حساسيت به ژل ها بصورت تورم و قرمزي و يا برجستگي کوچک در محل تزريق که چند هفته تا چند ماه پس از تزريق ايجاد شده و مدت چند ماه ممکن است باقي بماند.

جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 1493
بازديد امروز : 12
کل بازديد سایت : 3249921
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.2542 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux