صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» درمان افتادگی سینه با بالا بردن و لیفت سینه

 

درمان افتادگی سینه با بالا بردن و لیفت سینه

 

در اغلب زنان با افزایش سن و پس از دوره های بارداری و شیردهی شکل ظاهری سینه تغییر می کند و دیگر آن طراوت وزیبایی دوران جوانی خود را نداردو حالتی آویزان پیدا می کند. عمل جراحی لیفت سینه باعث شکل گیری و بالا آمدن مجدد سینه های شل شده می شود. در زیبایی سینه های یک زن فقط اندازه سینه مهم نیست؛ در واقع یک جراح زیبایی ماهر با توجه به نیاز های منحصر به فرد هر شخص و با استفاده از تکنیک های مناسب می تواند پستانی زیبا با فرمی متناسب ایجاد کند.

 

لیفت سینه به چه معنا می باشد؟

لیفت (بالا بردن) سینه نه تنها سبب سفت و متناسب شدن و برطرف کردن افتادگی سینه و ایجاد زیبایی و طراوت می شود، بلکه به جذاب تر و راحت تر شدن سینه بند و لباس شنا نیز کمک می کند. جراح زیبایی با از بین بردن کشش بیش از حد پوست سینه، تغییر شکل بافت سینه و رو به بالا کردن نوک پستان و آرئولا سبب ایجاد فرم متناسب و طبیعی سینه می شود

 

دلایل رایج زنان برای انجام عمل لیفت سینه

·         بازگرداندن شکل سینه پس از بارداری و شیردهی. بارداری بارداری برخی تغییرات ناخواسته در سینه را به وجود آورده و اغلب باعث افتادگی و کشیدگی سینه می‌ شود. لیفت سینه، همراه و یا بدون استفاده از پروتز ، به بازگرداندن این تغییرات ناخواسته و ایجاد ظاهری زیبا و جذاب کمک می کند.

·         بهبود برجستگی سینه پس از کاهش وزن. از دست دادن وزن اغلب به معنی از دست دادن حجم سینه می باشد. لیفت سینه به زیبایی، طراوت و جوانی سینه کمک می کند.

·         ایجاد رضایت از فرم و ظاهر سینه. بسیاری از افرادی که برای لیفت سینه به جراح مراجعه می کنند، اغلب از سنین نوجوانی دارای سینه های افتاده و نافرم بوده اند. بالا بردن سینه سبب ایجاد اعتماد به نفس در خانم ها می شود.

 

چگونه می توان فهمید که شما به جراحی لیفت سینه نیاز دارید؟

بهترین راه حل برای فهمیدن اینکه " آیا جراحی لیفت سینه برای شما مناسب است یا خیر؟ " مشورت با یک جراح زیبایی با تجربه است؛ با این حال، شما می توانید مطرح کردن چند سوال از خود، ایده ای کلی از چگونگی تاثیر جراحی لیفت سینه به بهبود فرم و ظاهر سینه بدست بیاورید.

·         آیا نوک پستان من رو به پائین به نظر می رسد؟ چنانکه پوست در ناحیه پایه (Base) کش می آید و شروع به افتادگی می کند؛ وزن بافت پستان، نوک پستان را به پائین می کشد. لیفت سینه با تغییر موقعیت بافت پستان باعث می شود نوک پستان بالا بیاید و رو به جلو قرار بگیرد.

·         آیا هنگامی که من از سینه بند استفاده میکنم از اندازه سینه خود راضی هستم؟ عمل لیفت سینه به تنهایی نمی تواند تغییر قابل ملاحظه ای در اندازه سینه شما ایجاد کند. بالا بردن سینه می تواند به سینه های شما کمک کند تا در سینه بند حجیم تر، با طراوت تر و زیباتر به نظر برسد؛ اما اگر شما سینه های بزرگتر یا کوچکتر می خواهید جراحی لیفت سینه به همراه جراحی بزرگ کردن سینه و یا جراحی بازسازی سینه برای شما مناسب است.

·         آیا سینه های من به صورت نامتقارن یا غیر معمول شکل گرفته اند؟ از آنجایی که در جراحی لیفت سینه، بافت پستان تغییر می کند و سینه سفت تر می شود؛ این روش می تواند در بهبود تقارن سینه بسیار موثر باشد. یک جراح زیبایی ماهر می تواند از تکنیک های لیفت سینه استفاده کند تا شکل نرمال و گرد را به سینه بازگرداند.

 

انتخاب یک جراح زیبایی مناسب برای لیفت سینه

اگر شما در نظر دارید که جراحی پستان انجام بدهید، انتخاب جراح زیبایی مناسب و ماهر مهم ترین تصمیم شماست. هنگامی که که در بین متخصصین زیبایی پرس و جو می‌ کنید؛ حتما از او بپرسید که چگونه عمل لیفت سینه را انجام می دهد؟ و چند روش کلی برای جراحی سینه انجام داده است؟ همچنین در وبسایت جراح و در طول دوران مشاوره، تصاویر قبل و بعد بیماران جراح معالج را مشاهده کنید. توجه دقیق به نتایج بیمارانی که قبل از جراحی، سینه های مشابه سینه های شما داشته اند؛ می تواند به شما در انتخاب جراح زیبایی ماهر کمک بسیاری بکند.

 

انواع لیفت سینه

متخصصین زیبایی از روش ها و تکنیک های مختلفی برای جراحی لیفت سینه استفاده می کنند. روش جراحی بر اساس بافت پستان بیمار، مقدار پوست اضافی که باید برداشته شود و اهداف شخصی بیمار متفاوت خواهد بود. در طول مشاوره، جراح زیبایی بهترین روش جراحی جهت دست یابی به نتایج بهینه با ظاهری مناسب را به شما توصیه خواهد کرد.

لیفت هلالی (Crescent Lift) : کمترین اثر زخم برای اصلاح کمترین درجه افتادگی

جراحان زیبایی برای زنانی که کمترین میزان افتادگی سینه را دارند، ممکن است از روش "لیفت هلالی" استفاده کنند. در این روش از یک برش در حاشیه نیمه بالایی آرئولا سینه استفاده می شود. قسمتی هلالی شکل از پوست بالای آرئولا (هاله) سینه برداشته می شود و پوست اطراف آن مجددا به هاله سینه نزدیک می شود. این نوع لیفت کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا همراه با پروتز سینه انجام می شود.

لیفت پری آرئولار (Periareolar) : اصلاح افتادگی خفیف تنها با یک برش

این نوع لیفت سینه برای زنانی که درجه خفیفی از افتادگی سینه را دارند مناسب می باشد. این روش شامل یک برش دایره ای به دور لبه آرئولا می باشد و همانند لیفت هلالی اغلب همراه با پروتز سینه انجام می شود. همچنین این روش در کاهش اندازه آرئولا نیز موثر می باشد.

لیفت لنگری یا T شکل: تغییرات وسیع برای اصلاح شدید ترین افتادگی

اگر بیمار، دارای افتادگی شدید سینه باشد، این روش به جراح زیبایی اجازه می دهد با برداشت مقدار قابل توجهی از پوست اضاقی و بافت پستان، بهترین نتیجه را رقم بزند. این تکنیک شامل ۳ برش است؛ برش اطراف آرئولا، برش عمودی از آرئولا تا چین طبیعی زیر سینه و برش افقی به موازات چین زیر سینه. اگرچه در این روش اثر زخم قابل مشاهده خواهد بود اما معمولا این اثرات با مراقبت های ویژه و مناسب محو می شود.

لیفت با برش عمودی برای شدیدترین افتادگی ها

 این نوع از لیفت سینه، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا به جراحان زیبایی این امکان را می دهد که با زخم های کمتری، پوست اضافه را حذف کند و شکل کلی سینه را تغییر بدهد. در این روش ۲ برش شامل برش به دور آرئولا و برش عمودی از زیر آرئولا تا چین طبیعی زیر سینه انجام می گیرد.

 

 

منبع :

 https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/breast/breast-lift-guide/

 

 

جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2624
بازديد امروز : 47
کل بازديد سایت : 3419197
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.3438 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux