صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» جراحی زیبایی پلک

 

با جراحی زیبایی پلک هایتان به دوران جوانی بازگردید

چشم ها تنها وسیله ای برای دیدن نیستند، بلکه وسیله ای برای ارتباط و انتقال احساسات نیز می باشند. جراحی پلک معمولا به دلایل زیبایی صورت می گیرد و راهی برای بازگرداندن ظاهری زیبا، با طراوت، طبیعی و جوان یه چشم های سالم است. این جراحی که بلفاروپلاستی نامیده می شود، با کاهش پف پلک و حذف پوست اضافی سبب زیبایی در چشم های شما می شود، این عمل همچنین یه راه موثر برای بهبود دید در افراد مسن است که افتادگی پلک ها سبب کاهش دید آنها شده است.


جراحی زیبایی پلک چیست؟

چراحی پلک طراوت، ظاهر طبیعی و جوان را به چشم های خسته و پیر باز می گرداند. این جراحی یک روش بسیار تخصصی و منحصر به فرد است که افتادگی پوست و پلک را برطرف، چین و چروک را صاف، پف پلک و چشم را کاهش و هر علامت از پیری در اطراف پلک های بالا و پائین را تصحیح می کند.

 

چرا جراحی پلک انجام می دهیم؟

پلک های ما ظریف ترین و باریک ترین پوست در بدن ما هستند، پس جای تعجب ندارد که نشانه های پیری زودتر از سایر مناطق در چشم های ما ظاهر شود. پیری پلک می تواند در ظاهر افراد تاثیر بگذارد و او را پیرتر نشان دهد، زیرا بسیاری از احساسات ما از جمله خواب آلودگی، خستگی، ناراحتی، خشم و حتی زمانی که احساس بسیار خوبی داریم، از طریق چشم هایمان بیان می شود.

جراحی زیبایی پلک برای کمک به مقابله با این تغییرات و بازگرداندن ظاهر طبیعی، سرحال و جوان به چشم های شما طراحی شده است. نتایج به دست آمده با افزایش اعتماد به نفس در فرد می تواند زندگی او را تحت تاثیر قرار بدهد. اگر دیگران به اشتباه شما را خسته و یا ناراحت فرض می کنند، جراحی پلک می تواند به چشم های شما در ابراز دقیق احساسات خود کمک کند. همچنین اگر افتادگی پوست پلک، مانع از دیدن شما می شود، این عمل می تواند این مشکل را از بین ببرد و به شما اجازه دهد تا به طور کامل چشمان خود را باز کنید.

 

انتخاب یک جراح مناسب

متخصص زیبایی پلک نه تنها باید دانش کاملی از آناتومی صورت و همچنین به زیبایی شناختی چشم داشته باشد، بلکه توانایی تنظیم تکنیک های جراحی با توجه به نیاز های بیمار و ایجاد نتایج طبیعی بر طبق قومیت، سن، جنسیت و فرم صورت نیز مهم می باشد. قبل از انتخاب جراح زیبایی برای انجام عمل لیفت پلک، حتما بررسی های کافی را انجام دهید. هنگام مشاوره با جراح زیبایی ماهر، درباره آموزش های تخصصی و تجربه های عمل صورت آنها بپرسید. در طول مشاوره تصاویر قبل و بعد بیماران پزشک خود را ببینید و به بیمارانی که طرایط مشابهی با شما دارند، توجه ویژه داشته باشید. با اینکه نتایج جراحی منحصر به فرد است اما عمل های گذشته جراح، بهترین شاخص برای انتخاب جراح ماهر و مناسب است.

 

انواع جراحی های پلک

جراحی زیبایی پلک در واقع شامل تکنیک های نختلف جراحی است که این تکنیک ها با توجه به آناتومی و اهداف بیماران متفاوت خواهد بود. جراحی پلک ممکن است شامل جراحی پلک بالا، جراحی پلک پائین و یا هر دو آن باشد.

1.      جراح پلک فوقانی

آیا شما احساس می کنید که چشمان شما خسته، ناراحت و خمار به نظر می رسد؟ آیا پلک های فوقانی شما قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی و وارونگی شده است؟ شل شدن و چین و چروک پوست پلک های بالایی شما سبب این چنین مشکلات می شوند، عمل جراحی پلک فوقانی می تواند به حذف پوست اضافی و بازگرداندن حالت طبیعی و جوان به فرم پلک های شما کمک کند.
جراحی پلک فوقانی معمولا شامل برش هایی در ناحیه چین بالایی چشم می شود که جراح یک مقدار دقیق از پوست و چربی برداشت می کند و با استفاده از عضلات اطراف سبب تنظیم و سازگار آن می شود تا بهبود و پیشرفت مورد نظر را انجام دهد.

2.      جراحی پلک پائین

آیا زیر چشم ها شما پف کرده و یا افتادگی پلک پائین دارید که به چشمان شما حالت خواب آلودگی می دهد، در حالی که سرشار از انرژی هستید؟ علت آن تجمع چربی در زیر چشم شما می باشد و این ممکن است همزمان با از دست رفتن خاصیت الاستیکی پوست افزایش یابد و ظاهری پیر به شما بدهد.

جراحی پلک پائین می تواند راه حلی عالی برای اصلاح پف و کیسه های چربی پلک باشد. تاکنیک های مختلفی وجود دارد که جراحات زیبایی می توانند برای بهبود پلک های پائین استفاده کنند. برش ها معمولا بر روی لبه های بیرونی پلک پائین، و دقیقا در زیر مژه و یا در داخل پلک ایجاد می شود. متخصص زیبایی شما بهترین روش برای شما را تعیین و به شما توضیح خواهند داد.

جراح زیبایی با خذف و یا تغییر موقعیت چربی سبب برطرف کردن چین و چروک و ایجاد ظاهری طبیعی و جوات در پلک و چشم های شما می شود. بسته به نوع، مقدار و افتادگی پوست، حذف یا انقباض قسمتی از عضلات پلک نیز می تواند نتایج طبیعی و موثری به جای بگذارد.

3.      ترکیب جراحی پلک و روش های دیگه

اگر شما مانند بسیاری از بیماران، بخواهید نشانه های پیری را در چندین ناحیه از چهره خود از بین ببرید، انجام جراحی پلک  به همراه سایر روش ها ازجمله جراحی لیفت صورت و جراحی لیفت ابرو می تواند به طور قابل توجهی ظاهر شما را بهبود بخشد. لیفت ابرو افتادگی پوست و شیار های بالا ابرو را و لیفت صورت چین و چروک و افتادگی پوست رو گونه و گردن را برطرف می کند.

 

ویدیو جراحی افتادگی پلک چشم : https://www.aparat.com/v/R1DNp

 

چگونگی جراحی لیفت پلک

جراحی زیبایی پلک معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و با توجه به اینکه این روش به تنهایی و یا همراه با جراحی های دیگر انجام شود، حدود ۴۵ دقیقه تا ۲ ساعت به طول می انجامد. همچنین بسته به میزان عمل جراحی پلک شما، از بیهوشی عمومی، بی حسی موضعی و یا آرامش بخش استفاده می شود.

امروزه متخصصین زیبایی از پیشرفته ترین تکنیک ها برای جراحی پلک استفاده می کنند تا پس از عمل نیازی به بستن چشم با بانداژ نباشد، در طی ۱ تا ۲ هفته پس از جراحی، معمولا کبودی و تورم در چشم های شما ایجاد می شود و ممکن است احساس درد در قسمت چشم و پلک داشته باشید. با نگهداشتن بسته های یخ بر روی چشم خود و همچنین صاف نگهداشتن سر در هنگام خواب می توانید میزان درد را کاهش دهید.

 

 

جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 1553
بازديد امروز : 55
کل بازديد سایت : 3419205
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.1714 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux