صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» بدنی خوش فرم با لیپوساکشن

 

بدنی خوش فرم با لیپوساکشن

 

علاوه بر جراحی های سنگین برای از بین بردن چربی اضافی نواحی مختلف بدن، راه های دیگر و کم خطرتر دیگری نیز وجود دارد که می تواند نتایج مطلوبی به جای بگذارد. لیپوساکشن یک جراحی زیبایی است که می تواتد با شکل دادن به هر نقطه از بدن، بهبود چشمگیری در فرم بدن فرد ایجاد کند.

 

 

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن با حذف چربی اضافی ذخیره شده در بدن باعث بهبود شکل و فرم بدن فرد بیمار می شود. در حالی که لیپوساکشن بیشتر به عنوان یک روش حذف چربی شناخته می شود و همچنین یکی از بهترین روش ها جهت کمک به متناسب بودن بیمار است. اما در واقع جراحان زیبایی اغلب از لیپوساکشن برای بهبود نتایج روش های دیگر جراحی استفاده می کنند. زیرا هیچ تکنیک دیگری یه تنهایی و به طور کامل باعث بهبود وضعیت بیمار نمی شود.

 

چگونه یک جراح زیبایی مناسب انتخاب کنیم؟

بسیاری از پزشکان می توانند لیپوساکشن انجام دهند، اما  به این معنی نیست که هر پزشکی می تواند این عمل را به خوبی انجام دهد. شما باید به دقت یک جراح زیبایی را انتخاب کنید تا لیپوساکشن را با خیال راحت انجام دهید و نتایج مورد نظر را به دست بیاورید. هنگام انتخاب متخصص زیبایی به ۳ نکته کلیدی توجه کنید

1.      مهارت و تجربه: مطمئن شوید که جراح زیبایی در قسمت مورد دلخواه شما برای بیماران قبلی خود لیپوساکشن انجام داده است، به عبارتی دیگر دارای تجربه کافی برای انجام لیپوساکشن در ناحیه مورد نظر شماست. همچنین بپرسید که چند روش کلی برای انجام عمل زیبایی انجام داده است و تصاویر بیماران قبلی او را حتما بررسی کنید.

2.      دارای گواهینامه تخصصی در جراحی زیبایی: تمامی جراحان زیبایی ماهر و با تجربه آموزش های خاص و تخصصی برای انجام لیپوساکشن دیده اند و دارای گواهینامه انجام این عمل  می باشند.

3.      زیبایی شناختی: جراحی لیپوساکشن همانند مجسمه سازی می ماند. شما باید فردی را برای انجام این عمل انتخاب کنید که دارای زیبایی شناختی متناسب با سلیقه شما باشد. می توانید با مشاهده تصاویر قبل و بعد بیماران، افراد مشابه با خود را به دقت بررسی کنید.

 

آیا لیپوساکشن برای من مناسب است؟

زنان و مردان بسیاری، لیپوساکشن را برای دست یابی به اهداف متفاوت انجام می دهند. برخی میخواهند در لباس های خود ظاهری بهتر داشته باشند و برخی میخواهند تناسب اندام بهتری داشته باشند. متخصصین زیبایی اغلب از لیپوساکشن برای بهبود نتایج سایر روش ها استفاده می کنند.

اگر یک یا چند مورد از موارد زیر برای شما صادق باشد، لیپوساکشن گزینه بهتری برای شما خواهد بود:

·         چربی اضافی در ناحیه کمر، شکم، ران، گردن و قفسه سینه که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهد. لیپوساکشن برای کاهش چربی های اضافی بسیار عالی می باشد و زیبایی طبیعی به بدن شما می دهد.

·         متناسب نبودن بعضی نقاط خاص با سایر قسمت های بدن‌. کاهش بیش از حد چربی در یک ناحیه بدن با لیپوساکشن می تواند باعث ایجاد تعادل بهتر با ویژگی های طبیعی شما شود.

·         بهترین کاندید برای انجام لیپوساکشن افرادی هستند که وزن تقریبا نرمال با پوستی سالم و انعطاف پذیر هستند که دارای چربی اضافی منطقه ای می باشند.

 

تفاوت بین انواع لیپوساکشن چیست؟

امروزه تکنیک های لیپوساکشن مختلفی وجود دارد و تفاوت اصلی بین انواع لیپوساکشن تکنولوژی است که برای فرایند حذف چربی استفاده می شود. تولیدکنندگان مختلف ادعای منحصر به فرد بودن روش خود را دارند و جراحان زیبایی گاهی اوقات روش خاصی را با توجه به طبیعت بیمار ترجیح می دهند. اما مهم ترین عامل ایجاد تفاوت در نتایج شما، تجربه و مهارت جراحان زیبایی برای انجام لیپوساکشن است.

برخی از انواع لیپوساکشن که امروزه توسط جراحان زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد

لیپوساکشن Mechanical : با استفاده از این تکنیک متخصص زیبایی، یک ماده بی حسی "Tumescent" به محل درمان تزریق می کند تا سبب کاهش میزان خونریزی و ناراحتی در طول درمان شود. بسته به بیمار های مختلف، لیپوساکشن توم سنت اغلب با یک ماده بی حسی انجام می شود.

لیپوساکشن به کمک سونوگرافی: این تکنینک با استفاده از انرژی فراصوت به تجزیه بافت چربی و از بین بردن آن کمک می کند و مقدار زیادی از چربی با یک روش آسان و سریع حذف می شود.

لیپوساکشن با کمک لیزر: این تکنیک‌ ها از انرژی لیزر برای برداشتن سلول های چربی استفاده می کنند،

لیپوساکشن با کمک مکش: این تکنیک از یک دستگاه خلاء مانند برای کشیدن چربی استفاده می کند، لیپوساکشن قدرتی نیز تکنیک مشابهی است که با حرکت لوله هایی باعث حذف چربی می شود. این روش نسبت به روش های دیگر درد و التهاب کمتری دارد و برای قسمت های کوچکتر بدن مانند دست ها و پاها مناسب تر است.

 

نحوه عملکرد لیپوساکشن

لیپوساکشن یک عمل جراحی سرپایی است و می تواند با استفاده از بی حسی موضعی و یا آرامبخش داخل وریدی به صورت ایمن انجام شود. متخصص زیبایی شما روشی را که برای شما مناسب تر است را توصیه خواهد کرد.

متخصص زیبایی یک یا چند برش کوچک و ساده در منطقه درمان ایجاد می کند، سپس یک کانول یا لوله نازک از بین برش ها وارد شده و چربی های اضافی پوست را از بین می برد. این عمل جراحی به طور کلی بسته به تعداد نواحی درمان حدود ۱ تا ۳ ساعت، طول می کشد.

 

زندگی پس از لیپوساکشن

امروزه تکنیک های پیشرفته لیپوساکشن برای به حداقل رساندن تورم، آسیب و ناراحتی طراحی شده اند و هنگامی که این روش توسط یک جراح زیبایی ماهر انجام شود، بهبود پس از جراحی بسیار سریع تر رخ خواهد داد. بسیاری از بیماران بسته به میزان فعالیت و شرایط فیزیک شغلی خود چند روز پس از انجام عمل جراحی به کار خود باز می گردند.

 

جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2040
بازديد امروز : 914
کل بازديد سایت : 3424059
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.2658 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux