صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» کاشت موی زنده و طبیعی
کاشت موی زنده و طبیعی  


بسیاری از مردم درباره کاشت مو می دانند یا شنیده اند ، آما آیا براستی کاشت مو می تواند به همه ی انسانهای بی مو یا " طاس" خدمتی بنماید ؟
مثلاً افرادی که در اثر بیماری خودایمنی به نام " مولیسک" یا طاسی منطقه ای موها را از دست داده اند و یا از بدو تولد در اثر علل سرشتی و " جنینی " طاس بوده اند ؛ نمی توانند انتظاری از پیوند موی زنده برای جبران کم مویی داشته باشند.

ولی بهر حال در عصر نوین دانش و فن آوری ؛ کاشت مو در افرادی که ریزش موی هورمونی یا اکتسابی با زمینه های فامیلی دارند و به درمان موضعی نظیر ماینوکسیدیل ؛ انواع تونیکهای مالیدنی مو و یا شامپوهای مناسب مقاوم بوده و لااقل طی 2 سال مصرف قرص فیناستراید ریزش مو اصلاً برگشت نکرده ؛ کاندید بسیار مناسبی بوده و می توانند روی کاشت مو حساب کنند . کاشت موی طبیعی ضمناً در سوختگی ها و سوانح و درمان و ترمیم اسکار در محل سر و ابرو یا مژه نیز بسیار سودمند بوده است و زیبایی را به این مصدومان باز می بخشد.

پیوند مو هم در زنان و هم در مردان می تواند انجام گرد و محدوده سنی مشخصی برای آن نیست . کاشت مو امروزه بدون برداشت نواری از پشت سر و بدون بخیه و نیاز به جراحی باز انجام می پذیرد و در موارد خفیف طاسی هم امکان پذیر است . عمل پیوند مو به خودی خود آسان بوده و عوارض خطیری ندارد.
تعیین بیماران واجد شرایط لازم برای عمل ؛ از قبل و انتخاب بهترین شیوه طراحی مو , و برنامه ریزی برای عمل ودستورات قبل و بعد از نکات حایز اهمیت می باشند


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2274
بازديد امروز : 363
کل بازديد سایت : 2802152
بازديدکنندگان آنلاین : 3
زمان بارگزاری : 0/2167 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه