صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» کاشت موی زنده و طبیعی
کاشت موی زنده و طبیعی  


بسیاری از مردم درباره کاشت مو می دانند یا شنیده اند ، آما آیا براستی کاشت مو می تواند به همه ی انسانهای بی مو یا " طاس" خدمتی بنماید ؟
مثلاً افرادی که در اثر بیماری خودایمنی به نام " مولیسک" یا طاسی منطقه ای موها را از دست داده اند و یا از بدو تولد در اثر علل سرشتی و " جنینی " طاس بوده اند ؛ نمی توانند انتظاری از پیوند موی زنده برای جبران کم مویی داشته باشند.

ولی بهر حال در عصر نوین دانش و فن آوری ؛ کاشت مو در افرادی که ریزش موی هورمونی یا اکتسابی با زمینه های فامیلی دارند و به درمان موضعی نظیر ماینوکسیدیل ؛ انواع تونیکهای مالیدنی مو و یا شامپوهای مناسب مقاوم بوده و لااقل طی 2 سال مصرف قرص فیناستراید ریزش مو اصلاً برگشت نکرده ؛ کاندید بسیار مناسبی بوده و می توانند روی کاشت مو حساب کنند . کاشت موی طبیعی ضمناً در سوختگی ها و سوانح و درمان و ترمیم اسکار در محل سر و ابرو یا مژه نیز بسیار سودمند بوده است و زیبایی را به این مصدومان باز می بخشد.

پیوند مو هم در زنان و هم در مردان می تواند انجام گرد و محدوده سنی مشخصی برای آن نیست . کاشت مو امروزه بدون برداشت نواری از پشت سر و بدون بخیه و نیاز به جراحی باز انجام می پذیرد و در موارد خفیف طاسی هم امکان پذیر است . عمل پیوند مو به خودی خود آسان بوده و عوارض خطیری ندارد.
تعیین بیماران واجد شرایط لازم برای عمل ؛ از قبل و انتخاب بهترین شیوه طراحی مو , و برنامه ریزی برای عمل ودستورات قبل و بعد از نکات حایز اهمیت می باشند


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2374
بازديد امروز : 673
کل بازديد سایت : 2877713
بازديدکنندگان آنلاین : 4
زمان بارگزاری : 0/1875 ثانیه