صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» روش غیرجراحی

روش غیرجراحی (FIT )

درروش FIT بجای ایجاد برش درپشت سر، موها بصورت دانه به دانه و با دستگاهی بسیارظریف برداشته می شوند. مواردکاربردFIT نسبت بهFUT کمتربوده و منحصربه سه مورداست که عبارتنداز:
1) موقعی که تراکم موها درمنطقه برداشت درپشت سرکم بوده و یا به عبارتی فاصله بین موها زیاد باشد. پس نتیجه می گیریم که
FIT برای افرادی که موهای پرپشت درقسمت پشت سردارند، روش مناسبی نبوده و بایستی برای این افراد ازFUT استفاده شود.
2) مواقعی که میزان کشش پوست پشت سرکم بوده و لذا امکان برداشت نوار ازپشت سرنمی باشد. این حالت بیشترزمانی رخ می دهدکه یکبار برای فرد
FUT انجام شده و جهت تکمیل کارقبلی و یاکاشت مو درمناطق طاس جدید بایستی کاشت موی مجدد انجام شود ولی بدلیل برداشت قبلی یک نوار از پشت سرامکان برداشت مجدد نوار مشابه وجود ندارد. البته این مسئله همیشگی نیست و در بسیاری ازموارد می توان 2 یاحتی 3 بار از پشت سر نوار برداشت کرد ولی اگرنتوان اینکار را درجلسات دوم و به بعدکاشت مو انجام دادآنگاهFIT کاربرد پیدا می کند.
3) اگرخود فرد اصرار به انجام
FIT داشته باشد مثلاً ازجراحی (حتی جراحی سرپایی مثل FUT ) می ترسد و یا بدلایلی با برش پشت سرمشکل داشته و نمی خواهد اینکار انجام شود.
حسن بزرگ
FIT این است که بدلیل عدم نیاز به برداشت نوار از پشت سر، محل برداشت موها خیلی مشخص نبوده و لذا این روش بخصوص برای کسانی که تمایل دارند موهایشان را خیلی کوتاه نگه دارند (که در این حالت محل برداشت مو در روش FUT بهرحال به صورت یک خط باریک دیده می شود) روش مناسب تری است. در ضمن تعداد موهای قابل برداشت درFIT محدودیت کمتری نسبت به روش FUT داشته و می توان در یک جلسه 7 – 5 هزار تارمو (وگاهی بیشتر با توجه به بانک موهای وی) برداشت نموده و کاشت. حسن دیگرFIT این است که در موارد خیلی خاص می توان از موهای بدن هم استفاده نمود در حالیکه درFUT فقط موهای پشت سر قابل استفاده هستند.

 

محل برداشت موها در پشت سر در روش FIT (سه روز پس از عمل)


 

محل برداشت موها در پشت سر در روش FIT (سمت راست یک هفته و سمت چپ دو هفته پس از عمل)

 

محل برداشت موها در پشت سر در روش FIT یک ماه بعد از عمل

با این وجود در مجموعFIT معمولاً انتخاب اول برای کاشت موی طبیعی نبوده و درغالب موارد بهتراست که درابتدا ازFUT استفاده شود وFIT را برای جلسات بعدی وی انتخاب نماییم.

 

پس از کاشت مو

قبل از کاشت مو

با هرروشی که کاشت مو انجام شود برای 3 – 2 هفته موهای کاشته شده رشد کرده که این مطلب مؤید گرفتن موهای پیوند زده شده بوده و خوشحال کننده می باشد. سپس موها وارد فاز استراحت شده و می ریزند البته ریشه مو سالم و زنده است. رشد مجدد موها پس از 4 – 3 ماه آغاز شده و حدود سه ماه دیگر طول می کشد (یعنی در مجموع 6 ماه) تا موها کاملاً رشد نمایند و مجدداً سه ماه دیگر زمان لازم است تا موهایی که درآمده اند، شکل و حالت بخود گرفته و کاملاً شبیه موهای طبیعی گردند. در این زمان اگر همه فاکتورها رعایت شده و کار بصورت حرفه ای انجام شده باشد، اگرچه تراکم موهای کاشته شده کمتر از تراکم طبیعی می باشد ولی نمای منطقه کاشت کاملاً عادی بوده و هیچکس متوجه کاشت مو در فرد نخواهد شد مگر اینکه در موهای شخص خیلی دقت شود. بعبارت دیگر اگر در همان نگاه اول به شخص بگویند که چه موهای قشنگی برایتان کاشته اند بدین معنی است که دیگران متوجه کاشت موی فرد شده اند و لذا کار وی حرفه ای نبوده است.

پس از کاشت مو

قبل از کاشت مو

 

تجربیات مؤلف نشان داده است که اکثر متقاضیان کاشت مو، زمانی کاشت مو برایشان فایده دارد که 4 - 3 هزار گرافت برای ایشان کاشته شود و طبق صحبت های قبلی با FUT و یا FIT به تنهایی نمی توان این تعداد گرافت را به دست آورد. در اینجا می توان هر دو روش را با هم ترکیب نموده و در دو روز متوالی (روز اول FUT و روز دوم FIT) برای بیمار کاشت مو را انجام داده تا تراکم کافی و قابل قبول بدست آید. با این روش ظرف دو روز مسئله طاسی بیمار تا حد زیادی حل شده و آرامش روحی و روانی برای وی بوجود خواهد آمد و تا زمانی که مناطق طاس جدید بوجود نیآیند مشکلی نخواهد داشت.
در حقیقت اگر انتخاب بیمار بدرستی صورت گرفته و بخصوص فاکتورهای کلیدی از قبیل سن، وسعت و شدت طاسی و تاریخچه خانوادگی ریزش مو لحاظ شوند، با یک جلسه کاشت مو برای دو روز به روش
FUT + FIT می توان نتیجه قابل قبول و رضایت کننده بوجود آورد بطوریکه هم بیمار راضی و دعاگو باشد و هم وجدان پزشک احساس راحتی نماید.


برای این بیمار یک ماه قبل روش FUT و یک هفته قبل روش FIT انجام شده است
به اسکار ظریف پشت سر (محل برداشت نوار در
FUT ) توجه کنید
به مناطق کوچک محل برداشت
FIT در بالای خط اسکار دقت فرمایید


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2557
بازديد امروز : 596
کل بازديد سایت : 2877636
بازديدکنندگان آنلاین : 11
زمان بارگزاری : 0/2343 ثانیه