صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» توصیه های قبل ازعمل

توصیه های قبل ازعمل

برای ده روز قبل (و بعد از) پیوند ازمصرف عوامل زیر خودداری شود:

مشروبات الكلی، داروهای مسكن و ضددرد مثل قرص آسپرین، بروفن، ایندومتاسین (استامینوفن اشكالی ندارد)، قرص ویتامین E ، داروهای ضدانعقاد خون مثل وارفارین و هپارین، سیر خوراکی و سیگار.
در صورتیکه داروی خاصی را بطور مرتب مصرف می کنید و یا بیماری مهمی دارید حتماٌ در جلسه مشورت ابتدایی این موضوع را به پزشک اطلاع دهید زیرا در این موارد لازم است یک برگه مبنی بر بلامانع بودن انجام عمل جراحی کاشت موی طبیعی با توجه به نوع بیماری و دارویی که برای آن مصرف می شود از سوی پزشک معالجتان برای کلینیک کاشت مو ارائه دهید. توجه داشته باشید که مصرف برخی داروها با انجام کاشت مو تداخل داشته و لازم است قبل از پیوند مو استفاده از آن دارو را قطع نمایید و لذا اگر طبق صلاحدید دکتر معالجتان نتوان استفاده از آن دارو را قطع نمود بدین معنی است که کاشت موی طبیعی برای شما امکان پذیر نمی باشد تا زمانی که بیماری اتان خوب شده و نیازی به مصرف دارو نداشته باشید. کلیه سؤالات و مشکلات احنمالی خود را که فکر می کنید با کاشت موی فعلی شما ارتباط دارند قبل از انجام کار با دکترمطرح نموده تا با اطمینان خاطروآرامش کار را شروع نموده و بعداً مشکلی برای شما پیش نیاید.
قبل از مراجعه سر خود را با شامپو بطوركامل چند بار بشویید. وعده غذای قبل از پیوند مو مختصر ولی مقوی بوده و از نوشیدن مایعات زیاد و چای قبل از کاشت مو خودداری کنید. قبل از انجام كار تمامی زیورآلات (انگشتر،گردنبند، النگو،گوشواره و غیره) و ساعت خود را دربیاورید. بدلیل اثر داروهای بیحسی و استرس عمل، رانندگی بلافاصله پس از کاشت مو به صلاح بیمار نبوده و لذا توصیه می شود که اتومبیل به همراه نیاورید.
لازم است که بیماران محترم نوبت خود را رعایت کرده و حتماً سروقت در کلینیک حاضر باشند. در صورتیکه فرد به دلایلی قادر به حضور در کلینیک در روز و ساعت تعیین شده نیست حتماً در روزهای قبل این موضوع را اطلاع داده تا حق دیگر متقاضیان کاشت مو ضایع نگردد.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2194
بازديد امروز : 263
کل بازديد سایت : 2860254
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0/2813 ثانیه