صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» تاریخچه
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

تاریخچه

پيوند موی طبيعی با پايان نامه آقای دکتر ديفن باخ درآلمان درسال 1822 با موضوع پيوند مو در حيوانات شروع شد. در دهه 1950 پزشکان ژاپنی برای نخستين بار اقدام به برداشت مو از نواحی گوناگون بدن و کاشت آن در مناطق طاس نمودند.
درسال 1959 دکترنورمن اورنتريخ متخصص پوست آمريکايی اولين بار برای رفع طاسی مردانه، تکنيک برداشت مو از پشت سر و پيوندآن در نواحی طاس جلوی سر را توضيح داد. نظربه اينکه هيچکدام از پزشکان قبل از دکتر اورنتريخ متوجه اثردرمانی اين روش برای طاسی مردانه نشدند و وی اولين کسی بودکه پيوند مو را برای رفع طاسی مردانه انجام داد لذا در حال حاضر دکتراورنتريخ را پدر پيوند موی طبيعی می دانند.
کاشت موی طبيعی در ابتدا با استفاده از گرافت های درشت 5-4 ميليمتری (دارای 20- 15 تارمو) انجام می شد. اين گرافت ها پس از درآمدن، نمای عروسکی بسيارزشتی (مثل موهای مسواک) با نمای ناهنجار به سرشخص داده که با افزايش سن و ريزش موهای اطراف منطقه کاشته شده، اين وضعيت بدترگرديده و تصوير کاملاً غيرطبيعی ايجاد می شد. اين وضعيت باعث ايجادحس بدبينی و نااميدی بين متخصصين پوست و بيماران نسبت به نتايج کاشت موی طبيعی شده بود. با پيشرفت علم پزشکی متخصصين پوست ازگرافت های کوچکتری به نام مينی گرافت (حاوی 10- 5 تارمو) و سپس ميکروگرافت (حاوی 3- 1 تارمو) برای کاشت مو استفاده کردند. متدهای برداشت مو از منطقه پشت سر، چگونگی طراحی خط موی جلوی سر، روش های بيحسی، تکنيک های ايجاد شکاف و گذاشتن گرافت در محل کاشت مو، روش های تربيت تکنسين های متخصص در انجام کاشت مو، همگی در سال های اخير پيشرفت های اعجاب انگيزی نموده است و امروزه با استفاده از مينی گرافت و چيدمان هنرمندانه آنها در دست متخصصين پوست ماهر در انجام کاشت مو، نتايج کاشت موی طبيعی بسيار عالی و خارق العاده شده است.

قبل از کاشت مو

پس از کاشت مو

نتايج هنرمندانه کاشت طبيعی مدرن و امروزی


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2190
بازديد امروز : 649
کل بازديد سایت : 2877689
بازديدکنندگان آنلاین : 3
زمان بارگزاری : 0/2108 ثانیه