صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» پیوند مو تنها راه درمانی در بهبود ریزش موی خانم
 


پیوند مو تنها راه درمانی در بهبود ریزش موی خانم‌ها است ؟

خانم‌ها هم امروزه در اجتماع فعالانه برخورد می‌کنند و بنابراین تمایل به بهبود اعتماد به نفس در آنها بیشتر از قبل مشهود است.تغذیه مناسب، ورزش و فعالیت فیزیکی، برنامه منظم روزانه و تصور فرد از بدن خویش و به طور کلی هر اقدامی که منجر به سلامت و ظاهر بهتر شود، برایشان مورد توجه است.

ریزش مو  نیز یکی از عواملی است که بر زیبایی فرد تأثیرگذار است و اگر چه این مشکل در مردان بیشتر قابل قبول محسوب می‌شود، ولی پذیرش آنها در جنس مؤنث مشکل‌تر است.ریزش مو در اغلب خانم‌ها در حدود سن 60 ساله و بیشتر رخ می‌دهد ولی ممکن است در خانم‌های قبل از سنین یائسگی و حتی 20 –30 ساله هم مشاهده شود.

در بین انواع مدل‌های ریزش مو در خانم‌ها یکی از مهم‌ترین علل ریزش موی ارثی مدل زنانه یاpattern androgenetic Alopecia   Femaleاست که با معاینه دقیق و کامل می‌توان به تشخیص نوع ریزش کمک کرد.در صورتی که خانمی دچار این نوع ریزش مو باشد. ابتدا باید تعیین شود که کدام نوع درمان برای او مؤثر است.

بهترین حالت در انتخاب کاشت مو به عنوان درمان خانمی است که دچار ریزش موی ارثی باشد ولی ناحیه پشت سر او تراکم مناسبی داشته و حجم ریزش مو وسیع نباشد.در صورتی که خانمی کاندید برای کاشت مو باشد، پزشک با بررسی مدل ریزش مو، سن شروع ریزش مو در خانواده بیمار و همچنین خود فرد، وسعت ریزش مو، وضعیت فعلی ناحیه‌دهنده، نتایج درمان طبی در کند کردن ریزش مو یا رویش موی جدید و توقع او از نتیجه کاشت مو در خصوص انجام کاشت مو تصمیم‌گیری خواهد کرد.

بر اساس مطالعات حداقل رضایت از کاشت مو در خانم‌ها زمانی رخ خواهد داد که فرد دچار ریزش موی وسیع و حداقل ناحیه دهنده‌ باشد. چراکه اغلب خانم‌ها از کاشت مو توقع افزایش حجم مو و بهبود حالت‌دهی موها را دارند و از آنجایی که معمول‌ترین سن درگیری با این نوع ریزش مو 50 –30 سال است. ظاهر موها اهمیت ویژه‌ای دارد.

نکته قابل توجه دیگر این که کاشت مو تنها درمان برای ریزش مو محسوب نمی شود و می‌توان از آن در  جهت بهبود خط رویش مو بهره گرفت.همان طور که می‌دانید، نسبت‌های اجزاء صورت فاکتور مهمی در تعادل و زیبایی صورت ایفا می‌کند، پیشانی بلند به دلایل ژنتیکی،‌ضربه، جراحی و  ... رخ خواهد داد. در بسیاری خانمی خصوصاً  نژاد آسیایی پیشانی بلند و عریض مشاهده می‌شود. خط رویش موها به فرم M-shapeیا Rectangle(شبیه مستطیلی) در خانم‌ها شایع‌تر است.

یکی از روش‌های اصلاح خط رویش مو، کوتاه کردن پیشانی یا Forhead  بود ولی با این روش تنها طول پیشانی کوتاه خواهد شد و عرض آن تغییری نمی‌کند. در حالی که با تکنیک کاشت مو با روش فولیکولار یونیت می‌توان هر دو بخش طول و عرض را بهبود بخشید.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2614
بازديد امروز : 575
کل بازديد سایت : 2877615
بازديدکنندگان آنلاین : 9
زمان بارگزاری : 0/2031 ثانیه