صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» خشك كردن و حالت دادن به مو

خشك كردن و حالت دادن به مو

برای خشك كردن موها پس از استحمام بهتر است اجازه دهيد آنها به حالت طبيعی خشك شده و در صورت استفاده از حوله آنرا فقط بر موها فشار داده و از مالش شديد اكيداً خودداری نماييد. سشواركردن در صورتی كه از باد خيلی داغ استفاده نشود، فاصله سشوار از موها بيشتر از بيست سانتی متر باشد و استفاده ازآن از هفته ای2 – 1 بار تجاوز نكند، ممانعتی ندارد. يادتان باشدكه نبايد تا خشك شدن كامل موها سشواركردن را ادامه دهيد. در حین سشوارکردن موها با برس، نبایستی دندانه های برس خیلی داغ شوند زیرا به موها آسیب وارد می کنند. سشوار نمودن موهای خيلی خيس کار درستی نبوده و آسيب حرارتی زيادی به موها وارد می کند لذا بايستی ابتدا موها را تا حد امکان خشک کرده و رطوبت باقيمانده را با سشوار رفع نماييم.
در هنگام خشك كردن موهای خيس از برس زدن خشن آنها خودداری كنيد (بهتر است در اين مواقع اصلاً برس يا شانه زده نشده و از حركات انگشتان برای حالت دادن به موها استفاده شود).


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2381
بازديد امروز : 265
کل بازديد سایت : 2802054
بازديدکنندگان آنلاین : 13
زمان بارگزاری : 0/2188 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه