صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» از بين بردن مو

از بين بردن مو

زمانی تراشيدن موی سر به عنوان يکی از انواع مجازات مجرمين (بخصوص در زنان) در نظرگرفته می شده است. سالم ترين روش از بين بردن موهای ناخواسته مثل زير بغل، نواحی تناسلی و اندام ها تراشيدن آن با تيغ بوده و بر خلاف عقيده عمومی اينكار باعث كلفت تر يا بيشترشدن موها نمی گردد. در مورد تراشيدن موهای دست و پا يادتان باشدکه همواره تيغ را در جهت رويش مو بر روی پوست بکشيد. تيغ زدن موها در خلاف جهت رويش مو موجب بروز جوش های چرکی و تغيير رنگ پوست شده که در دراز مدت اين تغيير رنگ دائمی شده و ديگر از بين نمی رود. در مورد موهای ريش و سبيل استفاده از فرآورده های قبل و بعد از اصلاح مفيد است و توصيه می شود. استفاده از كرم موبر هم خوب است ولی امكان بروز حساسيت پوستی بخصوص در صورت وجود دارد و لذا بهتر است قبل از استعمال آن را در پشت گوش و یا پوست بازو تست كرد (اكثركرم های موبر موجود در بازار برای پوست صورت مناسب نیستند).
تبليغاتی كه در مورد رفع دائمی موهای زائد با استفاده از كرم موبر می شود، صحت ندارند. پودرهای نظافت بدلیل داشتن آرسنيك (كه فوق العاده سمی بوده و ا زطريق پوست قابل جذب است) به هيچوجه نبايد بكار برده شوند.
درصورت استفاده از قیچی برای کوتاه کردن مو باید توجه داشت که قیچی تیز باشد والا ساقه مو لِه شده، آسیب می بیند و احتمال بروز موخوره افزایش می یابد.

انتهای مو که توسط قيچی کند کوتاه شده و آسيب ديده است.

 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 2769
بازديد امروز : 127
کل بازديد سایت : 2880416
بازديدکنندگان آنلاین : 12
زمان بارگزاری : 0/2031 ثانیه