صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس فرم رقیق و خالص توکسین بوتولینوم است که از نوعی باکتری بنام کلستریدیوم بوتولینیوم توليد مي گردد. این دارو با اسامی تجاری مختلفی در بازار وجود دارد که معتبرترین آنها BOTOX و Dysport هستند.

چروکهای صورت شامل چروکهای فعال (Dynamic Wrinkles) و چروکهای غیر فعال (Static Wrinkles) می باشد . چروکهای فعال بدلیل انقباض عضله در زیر آنها به وجود می آید و این خطوط بعلت خندیدن، اخم کردن و تغییر فرم عضلات صورت ایجاد می شود. تزریق بوتاکس می تواند چروکهای فعال را به شدت کم کند و به فرد چهره ای آرام و جوانتر بدهد.  چروکهای غیر فعال که بدلیل پروسه پیری و تغییرات محتویات درم پوست ایجاد می شود پاسخ کمتری به درمان با بوتاکس می دهند. چين و چروکهاي  قسمت های فوقانی صورت که به دليل انقباض عضلاني ناخواسته و يا بيش از حد عضلات در ناحيه بين دو ابرو بصورت خط اخم، اطراف چشم ها و پيشاني ايجاد شده اند پاسخ خوبي به تزريق بوتاکس نشان مي دهند.

 

کاربرد های بوتاکس در پزشکی

·         خط اخم ( ناحیه گلابلا)

·         خطوط پیشانی

·         خطوط اطراف چشم

·         بالا بردن ابروها

·         خطوط اطراف لبها

·         چین و چروک روی چانه

·         خطوط روی گردن

·         تعريق بيش از حد کف دست و پا و زيربغل

·         انقباض بيش از حد عضلات گردن

·         درمان برخي از انواع سردرد هاي ميگرني .

 

 

تزریق آمپول های بوتاکس بوسیله سرنگ های انسولین (30 – gauge) و عموما بدون نیاز به بی حسی به داخل عضلات زیر چروک انجام می شود. اغلب 4 تا 7 روز بعد از تزریق ، اثر دارو ظاهر می شود و بمدت 6-4 ماه اثر آن باقی می ماند و بعد از این مدت عموما نیاز به تکرار است. گرچه نتایج زیبائی درمان با بوتاکس برای چند ماه باقی می ماند ، اما ممکن است با تزریق مکرر این نتایج درمانی بیشتر دوام پیدا نماید. با تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی و ابروها علاوه بر از بین بردن چین و چروک این ناحیه ، میتوان حدود 3 تا 4 میلی متر ابروها را بالا برد که در مجموع باعث جذاب تر شدن و بهتر شده چهره می شود. مزیت تزریق بوتاکس این است که مواقع خنده، اخم کردن و تغییر فرم صورت چروک بیشتری در صورت ظاهر نمی شود.

عوارض بوتاکس:

به طور کلی تزریق بوتاکس روشی ایمن و غیر جراحی برای جوانسازی پوست بوده  و  عوارض کمی دارند. در عده کمی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودي در محل تزريق ، افتادگي پلک، بالا رفتن ناخواسته ابرو، دو بيني، حرکات نامتقارن صورت و واکنش افزایش حساسيتی دیده می شود. تزریق بوتاکس برای مادران باردار و شیرده و همچنین بیماران عصبی ممنوع است.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 6278
بازديد امروز : 396
کل بازديد سایت : 2817535
بازديدکنندگان آنلاین : 13
زمان بارگزاری : 0/3126 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه