صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس فرم رقیق و خالص توکسین بوتولینوم است که از نوعی باکتری بنام کلستریدیوم بوتولینیوم توليد مي گردد. این دارو با اسامی تجاری مختلفی در بازار وجود دارد که معتبرترین آنها BOTOX و Dysport هستند.

چروکهای صورت شامل چروکهای فعال (Dynamic Wrinkles) و چروکهای غیر فعال (Static Wrinkles) می باشد . چروکهای فعال بدلیل انقباض عضله در زیر آنها به وجود می آید و این خطوط بعلت خندیدن، اخم کردن و تغییر فرم عضلات صورت ایجاد می شود. تزریق بوتاکس می تواند چروکهای فعال را به شدت کم کند و به فرد چهره ای آرام و جوانتر بدهد.  چروکهای غیر فعال که بدلیل پروسه پیری و تغییرات محتویات درم پوست ایجاد می شود پاسخ کمتری به درمان با بوتاکس می دهند. چين و چروکهاي  قسمت های فوقانی صورت که به دليل انقباض عضلاني ناخواسته و يا بيش از حد عضلات در ناحيه بين دو ابرو بصورت خط اخم، اطراف چشم ها و پيشاني ايجاد شده اند پاسخ خوبي به تزريق بوتاکس نشان مي دهند.

 

کاربرد های بوتاکس در پزشکی

·         خط اخم ( ناحیه گلابلا)

·         خطوط پیشانی

·         خطوط اطراف چشم

·         بالا بردن ابروها

·         خطوط اطراف لبها

·         چین و چروک روی چانه

·         خطوط روی گردن

·         تعريق بيش از حد کف دست و پا و زيربغل

·         انقباض بيش از حد عضلات گردن

·         درمان برخي از انواع سردرد هاي ميگرني .

 

 

تزریق آمپول های بوتاکس بوسیله سرنگ های انسولین (30 – gauge) و عموما بدون نیاز به بی حسی به داخل عضلات زیر چروک انجام می شود. اغلب 4 تا 7 روز بعد از تزریق ، اثر دارو ظاهر می شود و بمدت 6-4 ماه اثر آن باقی می ماند و بعد از این مدت عموما نیاز به تکرار است. گرچه نتایج زیبائی درمان با بوتاکس برای چند ماه باقی می ماند ، اما ممکن است با تزریق مکرر این نتایج درمانی بیشتر دوام پیدا نماید. با تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی و ابروها علاوه بر از بین بردن چین و چروک این ناحیه ، میتوان حدود 3 تا 4 میلی متر ابروها را بالا برد که در مجموع باعث جذاب تر شدن و بهتر شده چهره می شود. مزیت تزریق بوتاکس این است که مواقع خنده، اخم کردن و تغییر فرم صورت چروک بیشتری در صورت ظاهر نمی شود.

عوارض بوتاکس:

به طور کلی تزریق بوتاکس روشی ایمن و غیر جراحی برای جوانسازی پوست بوده  و  عوارض کمی دارند. در عده کمی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودي در محل تزريق ، افتادگي پلک، بالا رفتن ناخواسته ابرو، دو بيني، حرکات نامتقارن صورت و واکنش افزایش حساسيتی دیده می شود. تزریق بوتاکس برای مادران باردار و شیرده و همچنین بیماران عصبی ممنوع است.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 8056
بازديد امروز : 617
کل بازديد سایت : 3485284
بازديدکنندگان آنلاین : 2
زمان بارگزاری : 0.2813 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux