صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» لیپوساکشن سینه

لیپوساکشن سینه (کوچک کردن سینه)

یکی از روشهایی که برای کوچک کردن سینه مطرح است استفاده از لیپوساکشن سینه برای خارج کردن چربی سینه است. اما با توجه به آنکه مشخص است چه مقدار از بافت سینه هر بیماری را بافت غددی خود پستان و چه مقدار از آن را بافت چربی تشکیل داده است، در بسیاری از موارد نمی توان راجع به تنیجه حاصل پیش بینی مطمئن داشت. هر چند در افراد جوانتر بیشتر سینه را بافت غددی تشکیل می دهد و بنابراین مناسب لیپوساکشن نیستند، در افراد پس از سن یائسگی مقدار چربی پستان بیشتر بوده و احتمال موفقیت لیپوساکشن برای کوچک کردن سینه بیشتر است.در عین حال نکته مهم دیگر آن است که پستانی که قرار است تحت لیپوساکشن قرار گیرد، باید فاقد افتادگی قابل توجه و ترکهای پوستی باشد تا افتادگی آن تشدید نشود.

باید توجه داشت که امروزه هنگام اعمال جراحی کوچک کردن سینه به عنوان روشی مکمل حین عمل جراحی، از ساکشن قسمت پایینی و خارجی سینه برای فرم دادن به سینه استفاده می شود و این بحث جدا از کوچک کردن سینه صرفا با کمک لیپوساکشن است.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 4288
بازديد امروز : 1023
کل بازديد سایت : 2656427
بازديدکنندگان آنلاین : 6
زمان بارگزاری : 0/2032 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه