صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» لیزر لیپولیز برایتان خاطره ای خوشایند خواهد شد!

لیزر لیپولیز برایتان خاطره ای خوشایند خواهد شد!

لیزر لیپولیز روشی ایمن و بدون خطر است که در سال 2006 میلادی توسط سازمان FDA به تایید رسیده است.

اضافه وزن و چاقی هم برای شما دردسر ساز شده؟ شما هم نمی توانید هر لباسی را که دوست دارید بخرید و به تن کنید؟ شما هم از دیدن خودتان جلوی آینه واهمه دارید؟ از شنیدن کلمه (چاق شده اید!) هراسانید؟ برای رهایی از اضافه وزنتان دست به دامن تمام داروها و روشها شده اید؟ آری با شما هستم! با شمایی که اعتماد به نفستان بر اثر اضافه وزن و چاقی کاهش یافته... برای رهایی از این مشکل نام لیزر لیپولیز را به خاطر بسپارید! دکتر شاهین بهجو، متخصص جراحی (پلاستیک و ترمیمی) در این مقاله سعی کرده از تمام ریزه کاری های لیزر لیپولیز برایتان بگوید که با دیدی باز و آگاهانه انتخاب کنید.

 لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز روشی است ساده و غیر تهاجمی که با بکارگیری امواج لیزر از طریق تغییر در خاصیت نفوذ پذیری غشاي سلولهای چربی سبب آزاد شدن چربی داخل سلولی شده و منجر به کوچک شدن سلول های چربی بدون هیچ گونه آسیب رساندن به ساختمان پوست، رگهای خونی و سیستم اعصاب محیطی می شود.

 مکانیسم عمل لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز از طریق تغییر در خاصیت نفوذ پذیری غشای سلولهای چربی سبب آزاد شدن چربی داخل سلولی شده و به کاهش سایز و کوچک شدن سلولهای چربی می انجامد. این در حالی است که هیچگونه آسیبی به ساختمان پوست، رگهای خونی و حتی سیستم اعصاب محیطی نمی رسد. پس از عملکرد لیزر، ملکولهای تری گلیسیرید آزاد شده در خارج از غشای سلولی شکسته شده و چربی آزاد شده وارد فضای بین سلولی می شود و به تدريج به سیستم متابولیک طبیعی بدن وارد میشود، بدون آنکه هیچگونه عارضه جانبی داشته باشد (آمبولی چربی) بدن از این چربی آزاد شده و به عنوان منبع انرژی استفاده می کند. داشتن فعالیت بدنی سبک پس از درمان با لیزر لیپولیز سبب افزایش شکستن چربی ها و آزاد شدن آنها از بدن می شود.

 چرا لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز بر اساس دلایل زیر می تواند بهترین کاندیدا برای شما باشد تا برای همیشه از شر چربیهای اضافی خود رهایی یابید:

 مطالعات بالینی انجام شده

تحقیقات اخیر نشان داده لیزر لیپولیز روشی بسیار ایمن است که می تواند نتایج بسیار مطلوبی را در زمینه کاهش سایز و بهبود ظاهر بدن داشته باشد، بدون آنکه عوارض جدی و خطر آفرین مانند آمبولی چربی را که در روش لیپوساکشن می تواند اتفاق بیفتد را به جای بگذارد.

 مقرون به صرفه بودن

در مقایسه با سایر روشهای موجود برای کاهش سایز مانند لیپوساکشن یا اولتراسوند و... لیزر لیپولیز با داشتن نتایج یکسان بسیار مقرون به صرفه است.

 ایمن و بدون درد بودن

لیزر لیپولیز روشی ایمن و بدون خطر است که در سال 2006 میلادی توسط سازمان FDA به تایید رسیده است. در این روش مختصری درد، کبودی و تورم وجود دارد که گذرا بوده و فرد به سرعت می تواند به زندگی روزمره خود باز گردد.

 نتایج مثبت سریع

یکی از مزیت های لیزر لیپولیز آن است که نتایج مثبت بلافاصله پس از انجام لیزر لیپولیز قابل مشاهده است علاوه بر آن، ظاهری کاملا یکدست و یکنواخت در سطح پوست ایجاد می شود و مشکل ایجاد ظاهر پوست پرتقالی که در روش لیپوساکشن ایجاد می شود در این روش وجود ندارد.

 درمان ویژه چاقیهای موضعی

با کمک لیزرلیپولیز می توان به طریق ویژه و اختصاصی چاقی های موضعی بدن را تحت درمان قرار داد. در واقع در لیزر لیپولیز یک راست سراغ بافت هدف می رویم. اندام هایی که از لیزر لیپولیز برای رفع چاقی های موضعی آنها میتوان استفاده کرد شامل: غبغب، بازو، شکم، پشت، پهلو ها ، ران هاو... است.

 بهتریـن کاندیداهای لیزر لیپولیز چه کسانی هستند؟

بهترین افرادی که می توانند نتیجه مطلوبی با این روش بگیرند کسانی هستند که اضافه وزن زیادی نداشته و پوست شان شل نشده است ولی تجمع چربی در مناطقی مثل غبغب، بازوها، اطراف زانوها یا سایر مناطق بدن را دارند که به رژیم غذایی و ورزش مقاوم شده و از بین نمی روند.

 عوارض جانبی لیزر لیپولیز

هیچگونه عمل جراحی نیست که بدون عارضه جانبی باشد. لیزر لیپولیز هم از این قاعده مستثنا نیست اما آنچه که این میان حائز اهمیت است آن است که اگر این عمل توسط یک جراح باتجربه و کارآزموده انجام پذیرد، عوارض در حداقل خود خواهد بود. از جمله عوارضی که می توان در مورد لیزر لیپولیز اشاره کرد: درد، تورم، کبودی و... که تمامی این عوارض مختصر و گذرا بوده و فرد به سرعت میتواند به زندگی روزمره خود باز گردد.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 10758
بازديد امروز : 104
کل بازديد سایت : 3419254
بازديدکنندگان آنلاین : 2
زمان بارگزاری : 0.2813 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux