صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» کوچک کردن رانها با لیزر لیپولیز

درمان ران ها با MPX

 

در گذشته کسانیکه خواهان عمل جراحی جهت برطرف کردن چاقی موضعی بدن خود بودند، آرزو داشتند که با برداشتن چربی اضافی٬ پوست بدنشان دچار افتادگی و شلی نشود . امروزه این رویا با دستگاه اسمارت لایپو mpx  به تحقق پیوسته است. لیزر لایپو اسکالپچر برای برطرف کردن چاقی موضعی نواحی کوچکی مثل رانها، باسن، بازو، شکم، پهلوها و سینه ی افرادی که با ورزش و رژیم غذایی نتیجه ای نگرفته اند، بسیار مناسب می باشد.

   افرادی که دچار چاقی موضعی در ناحیه ی بغل یا داخل ران های خود هستند و یا از شلی پوست این نواحی ناراضی اند به راحتی با این روش مورد درمان قرار می گیرند. با این روش نه تنها چربی اضافی ذوب می شود، بلکه شلی بافتها و پوست کاهش می یابد.همین امر نشان دهنده ی مزیت این روش نسبت به روشهای دیگر می باشد .چرا که در گذشته افتادگی و شلی پوست بعد از بین بردن چربی از مسائل غیر قابل حل بود.

   بعد از لیزرلایپواسکالپچر این ناحیه، اکثر بیماران تا یک روز درد بسیار کمی را تجربه می کنند و بعد از آن می توانند سر کار بروند. گن های مخصوص تا یکماه باید استفاده شود . بیمار ورم خیلی کمی خواهد داشت. نتیجه ی عمل بعد از3 ماه کاملا مشخص می شود. 

   خانمی 24 ساله ای  از فرم بغل ران هایش ناراضی بود و با توجه به محل چربی و نیاز به سفت تر شدن پوست اسمارت لایپوmpx به وی پیشنهاد شد. آزمایشات بیمار کاملا نرمال بود و بیمار مشکل خاصی نداشت.

بعد از عمل بیمار می بایست تا یکماه برای کاهش ورم از گن های مخصوص استفاده کند.بیمار اظهار داشت که تا یک روز بعد از عمل درد خیلی کمی داشته و بعد از آن هیچ دردی احساس نکرده است. عمل روز پنج شنبه انجام شد و وی توانست دوشنبه ی بعد سر کار برود.

وی از سفتی پوست و شکل بدنش رضایت کامل داشت و هیچ ورم یا کبودی ای روی بدنش دیده نمی شد. اسمارت لایپو mpx برای چنین بیماری بهترین انتخاب بود. چراکه لیزر دستگاه اسمارت لایپو mpx هم در بستن رگهای خونی موثر است  و هم در کاهش شلی بافتها تاثیر می گذارد که منجر به سفت تر شدن پوست می شود.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 13919
بازديد امروز : 594
کل بازديد سایت : 3485261
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.2344 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux