صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» کوچک کردن شکم با لیزر لیپولیز

درمان شکم با MPX

شکل و فرم بدن با عواملی چون بالا رفتن سن، حاملگی و اضافه کردن وزن تغییر می کند. با بالا رفتن سن ماهیچه های بدن تحلیل رفته و چربی اطراف ماهیچه ها ی شکم را فرا می گیرد که با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود. با لیزرلایپواسکالپچر این مشکل برطرف می شود و بیمار در هر شرایط سنی می تواند شکمی صاف داشته باشد و لباس دلخواه خود را بپوشد.

 تصویر ذیل مربوط به خانمی 41 ساله است که در قسمت شکم دچار چاقی موضعی و شلی پوست بود.لیزر لایپو اسکالپچر به وی پیشنهاد شد٬ چراکه با این روش چربی اضافه و شلی پوست از بین می رفت.

 

این روش از روش های قدیمی تر بسیار آسانتر است.در ابتدا بی حسی موضعی روی ناحیه ی مورد نظر صورت می گیرد .سپس جراح با حرکاتی آرام توسط لیزر چربی اضافی را ذوب کرده و بیرون می کشد و بافتهای نرم نیز سفت تر می گردد.ظرف 24 تا 48 ساعت بیمار میتواند سر کار برود و به فعالیت ها روزانه ی خود ادامه دهد.البته میزان افتادگی پوست بستگی به سن بیمار و سابقه ی کاهش وزن یا حاملگی وی دارد. در مورد بیماران زیر 30 سال در غیاب حاملگی یا کاهش وزن، افتادگی پوست ایجاد نمی شود. اما در مورد بیماران بالای 30 سال به نسبت سنشان افتادگی پوست متفاوت است.مطالعات نشان می دهد که لیزر لایپو اسکالپچر نسبت به روش های قدیمی دوران نقاهت کوتاهتری دارد و با افزایش تقاضا برای جراحی های زیبایی، این روش به عنوان روشی مطمئن تر و تاثیر گذار تر شناخته شده است. در گذشته بسیاری از بیمارانی که توسط لیپوساکشن(اولتراسونیک یا مکانیکی)مورد درمان قرار می گرفتند ،دچار افتادگی و شلی پوست می شدند. در نتیجه بعد از عمل خواستار جراحی زیبایی جهت برطرف کردن شلی و افتادگی پوست خود می شدند. در حالیکه امروزه توسط این دستگاه جدید نه تنها بیمار بعد از عمل دچار افتادگی و شلی پوست نمی شود، بلکه پوستی سفت تر از قبل خواهد داشت.

٭نکته ی مهم اینکه لیزرلایپواسکالپچر شکم در حاملگی و بچه دار شدن هیچ تاثیری ندارد.

  بعد از عمل بیمار میبایست تا 4 هفته از گن های مخصوص استفاده کند . بیمار زیر بعد از 24 ساعت به محل کارش بازگشت و هیچ کبودی ای روی بدن وی دیده نمی شد و ناحیه ی مورد نظر ورم خیلی کمی داشت.


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 23095
بازديد امروز : 912
کل بازديد سایت : 3424057
بازديدکنندگان آنلاین : 4
زمان بارگزاری : 0.2659 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux