صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» لیپو ساکشن ولیپولیز2

درمان چاقی و چربی شکم به روش لیپوساکشن و با کمک لیزر

با پیشرفت روزافزون علم و فن آوری ، روش های جدیدی در علم پزشکی ارائه می شود که دردرمان بیماران بسیار کمک کننده است و هم نتیجه بهتری دارد و هم آسایش بیشتری به بیمار میدهد.
این روش های نو و تازه در حیطه مسائل پوست و زیبایی بسیار فراوان هستند و طبعاً طرفداران خاص خود را نیز دارند.

ولی آیا همه مردم ، از همه جوانب آن اطلاع دارند ؟ !

لذا باید به بیماران اطلاعات کافی و وافی از این روشهای جدید داد تا با آگاهی کامل برای مشکل خود اقدام نماید چاقی مشکلی است که امروزه بسیاری از مردم به آن مبتلا هستند و آنهائی که میگویند علت ژبتیکی دارد بنده به ان زیاد معتقد بیستم مثلا میتوانید به آمارهای چاق شده مردم در بعضی از اقشار جوامع غربی نگاه کنید و نیز افرادی را در فکر خود پیدا کنید که قبلا چاق بوده اند و امروزه کاملا خوش اندام هستند پس ژن نقشی در ان نداشته زیرا ژن که در عرض چند سال در یک فرد تغیر نمیکند پس باید به این نتیجه رسید که با کنار گذاشتن بیماریهای غددی باید عادات غلط تغذیه را عامل اصلی آن دانست.

بر این اساس روش های مختلفی برای حذف این چربی های زاید مطرح شده است که یکی از آنها لیپوساکشن است. در این روش چربی های بدن بنحوی براداشته و حذف می شود تا ظاهر فرد متناسب تر به نظر برسد.

معمولا این روش برای برداشتن چربی های شکم ، باسن و حتی صورت زیر چانه ( غب غب )مورد استفاده قرار می گیرد و فقط چربی های زاید و تجمع یافته در این نواحی را برمی دارد.

اما چه کسی نامزد خوبی برای لیپوساکشن به شمار می رود ؟

فردی که برای این کار انتخاب می شود ، باید به آنها جقایقی را گفت تا از این روش انتظار دور از ذهن نداشته باشند و شرایط ذیل را نیز داشته باشد : 1-وزن او کمی ( یا تا حد متوسط ) بالاتر از وزن نرمال مورد نظر باشد ( با توجه به قد شخص )2 ـ پوستی محکم و الاستیک داشته باشد،3 ـ سلامت عمومی خوبی داشته باشد4 ـ چربی های تجمع یافته به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده و با این دو روش قابل برطرف شدن نباشد در نتیجه افرادی که شرایط زیر را داشته باشند نتیجه بهتری میگیرند .

افرادی که پوست آنها از نظر کیفی مشکل دارد ( مثلا بیماری یا عفونت پوستی دارند ) برای لیپوساکشن در نظر گرفته نمی شوند ، زیرا احتمال بروز مشکلات بیشتر در پوست آنها وجود دارد.مثلا جوش های زیادی در روی پوست آن قسمت بدن دارند و یا پوست بدن انها نازک شده ( ناشی از بیماری های سیستمیک ) ممکن است نتیجه ایده ال را نگیرند.

در مورد روش لیپوساکشن ، سن فرد چندان مهم نیست ، اگرچه باید به این نکته مهم توجه داشت که پوست افراد سالمند ، قدرت الاستیسیته کافی را ندارد و ممکن است نتیجه کار چندان مطلوب به نظر نرسد


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 9471
بازديد امروز : 735
کل بازديد سایت : 3485402
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.3439 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux