صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» بالون معده

 

بالون معده در افراد چاق در سنین بین حدود 34-30 سایر روشهای کنترل وزن مانند کاهش دریافت کالری، ورزش و داروها مؤثر نباشند استفاده میشود.

 

 بالون ( بادکنک ) از جنس سیلیکون نرم بوده و از طریق آندوسکپی از راه دهان و بدون بیهوشی و با استفاده از آرام بخش ها و بصورت سرپایی و بعد از بررسی سلامت معده در معده قرار داده میشود سپس از طریق یک لوله با مایع یا هوا پر میشود و بالون در معده شناور میماند و با پرکردن بخشی از فضای داخل معده باعث سیری کاذب و در نتیجه باعث کاهش وزن میشود.

 

 قرار دادن بالون معمولاً 30 دقیقه زمان نیاز دارد و بیمار در مدت کوتاهی به منزل و محل کار خود باز میگردد.
خارج کردن بالون بعد از 6 ماه و بوسیله آندوسکپی صورت میگیرد.
 
 


بالونهای جدیدتر از هوا پرمیشوند و قابلیت تنظیم دارند و ماندگاری آنها حداقل 2 سال میباشد و بر اساس میزان اشتهای بیمار و نیز میزان کاهش وزن حجم آن تنظیم میشود بالون در فوندوس معده گذاشته میشود . و ابتدا با حجم کمی پر میشود و بتدریج بر اساس میزان اشتها و تحمل بیمار حجم آن افزایش داده میشود. وبهمین دلیل درد شکم و تهوع و استفراغ و کلاً عدم تحمل در آن وجود ندارد.

 

بالون وسیله ای جهت کمک به کاهش اشتها و وزن میباشد و باید همراه با رژیم غذایی مناسب استفاده شود و میزان کاهش وزن بستگی به رعایت دقیق رژیم غذایی مشورت متخصص تغذیه و نیز افزایش تحرک بدن با پیاده روی دارد.

 

بیاد داشته باشید که بالون تا چند روز باعث تهوع و استفراغ و احساس سنگینی در سر دل و گاهی باعث دردهای روده ای در شکم و پشت و گاهی رفلاکس و ترش کردن و نفخ میشود که همگی براحتی قابل کنترل هستند

 

 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 16166
بازديد امروز : 606
کل بازديد سایت : 3485273
بازديدکنندگان آنلاین : 3
زمان بارگزاری : 0.5938 ثانیه
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux