صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» بالون معده

 

بالون معده در افراد چاق در سنین بین حدود 34-30 سایر روشهای کنترل وزن مانند کاهش دریافت کالری، ورزش و داروها مؤثر نباشند استفاده میشود.

 

 بالون ( بادکنک ) از جنس سیلیکون نرم بوده و از طریق آندوسکپی از راه دهان و بدون بیهوشی و با استفاده از آرام بخش ها و بصورت سرپایی و بعد از بررسی سلامت معده در معده قرار داده میشود سپس از طریق یک لوله با مایع یا هوا پر میشود و بالون در معده شناور میماند و با پرکردن بخشی از فضای داخل معده باعث سیری کاذب و در نتیجه باعث کاهش وزن میشود.

 

 قرار دادن بالون معمولاً 30 دقیقه زمان نیاز دارد و بیمار در مدت کوتاهی به منزل و محل کار خود باز میگردد.
خارج کردن بالون بعد از 6 ماه و بوسیله آندوسکپی صورت میگیرد.
 
 


بالونهای جدیدتر از هوا پرمیشوند و قابلیت تنظیم دارند و ماندگاری آنها حداقل 2 سال میباشد و بر اساس میزان اشتهای بیمار و نیز میزان کاهش وزن حجم آن تنظیم میشود بالون در فوندوس معده گذاشته میشود . و ابتدا با حجم کمی پر میشود و بتدریج بر اساس میزان اشتها و تحمل بیمار حجم آن افزایش داده میشود. وبهمین دلیل درد شکم و تهوع و استفراغ و کلاً عدم تحمل در آن وجود ندارد.

 

بالون وسیله ای جهت کمک به کاهش اشتها و وزن میباشد و باید همراه با رژیم غذایی مناسب استفاده شود و میزان کاهش وزن بستگی به رعایت دقیق رژیم غذایی مشورت متخصص تغذیه و نیز افزایش تحرک بدن با پیاده روی دارد.

 

بیاد داشته باشید که بالون تا چند روز باعث تهوع و استفراغ و احساس سنگینی در سر دل و گاهی باعث دردهای روده ای در شکم و پشت و گاهی رفلاکس و ترش کردن و نفخ میشود که همگی براحتی قابل کنترل هستند

 

 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 14046
بازديد امروز : 390
کل بازديد سایت : 2817529
بازديدکنندگان آنلاین : 12
زمان بارگزاری : 0/1876 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه